Порядок денний засідання виконавчого комітету від 30 квітня 2020 року

1.Про підсумки виконання бюджету Андріївської сільської ради  за 1 квартал 2020 року.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

2.Про стан пожежної безпеки на території Андріївської сільської ради у весняно - літній період 2020 року.

Інформує: Крайній Леонід Миколайович, інспектор з питань цивільного захисту.

3.Про схвалення проєкту Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Андріївської сільської ради ОТГ на впровадження енергозберігаючих заходів на 2020 -2022 роки.

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна, спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ.

4.Про залишки продуктів харчування в закладах освіти у зв’язку з призупиненням освітнього процесу.

Інформує:  Ліснюк Ольга Валентинівна,начальник гуманітарного відділу Андріївської сільської ради.

5.Про внесення змін до штатного розпису Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Інформує:  Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник гуманітарного відділу Андріївської сільської ради.

6. Про внесення змін до штатного розпису пожежно – рятувальної команди Центру безпеки громадян .

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна,начальник пожежно – рятувальної команди Центру безпеки громадян.

7. Про затвердження заходів щодо роздільного збору побутових відходів в населених пунктах Андріївської сільської ради.

Інформує: Бондаренко Алевтина Миколаївна, спеціаліст відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та благоустрою сільської ради.

8. Про внесення змін до Інструкції з діловодства Андріївської сільської ради», яка затверджена  рішенням виконавчого комітету Андріївської сільської ради від 29.10.2018 № 108.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами(секретар) виконкому сільської ради.

9.Про надання дозволу на  зняття з бухгалтерського обліку зруйнованої будівлі «Комбікормовий завод», що перебуває у комунальній власності Андріївської сільської ради.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна,головний бухгалтер сільської ради

10.Про розгляд пропозиції заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Мороза А.В. щодо тимчасової переустановки відключеної цистерни з вул. Польова на вул. Садова в с. Сергіївка.

11.Про утворення аукціонної комісії при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради для продажу  об’єктів малої приватизації комунальної власності.

Інформує: Мороз Василь Андрійович, головний спеціаліст (юрисконсульт) сільської ради.