Порядок денний виконавчого комітету від 24.06.2020 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про проведену спортивно - масову роботу на території Андріївської сільської ради в 2019 році.

Інформує: Голобородько Анатолій Петрович,інструктор зі спортивної роботи гуманітарного відділу сільської ради.

2. Про затвердження Плану заходів  щодо виявлення та знищення вогнищ карантинних  рослин, розповсюджених на території Андріївської сільської ради,у 2020 році.

Інформує: Половинка Наталія Миколаївна,спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та благоустрою.

3. Про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради   за 2019 рік.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,заступник голови опікунської ради.

4.Про внесення змін до Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконкому сільської ради.

5.Про створення кваліфікаційної комісії по організації та проведенню кваліфікаційної атестації водіїв автотранспортних засобів  сільської ради та її підрозділів для встановлення водіям кваліфікації.

6.Про зміни до штатного розпису Сергіївського ЗДО (ясла - садок) «Колосок» Андріївської сільської ради.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна,начальник гуманітарного відділу сільської ради.

7. Про зміни до штатного розпису Сергіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Андріївської сільської ради.

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Андріївської сільської ради від 26.12.2019 №211«Про затвердження штатного розпису Андріївського ЗДО (ясла-садка) «Сонечко» з 01.01.2020 року».

Інформує: Білобрид Галина Володимирівна,директор Андріївського ЗДО (ясла-садок) «Колосок».

9. Про затвердження результатів позачергової інвентаризації житлового фонду Андріївської сільської ради.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна,головний бухгалтер сільської ради.

10. Про затвердження акта приймання - передачі  житлового будинку та  господарських  будівель та споруд СТОВ «Донбас» , що розташовані   за адресою: с. Андріївка, вул. Свободи, 3 Слов’янського району Донецької області до комунальної власності Андріївської сільської ради.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

11.Про надання дозволу  на встановлення дорожніх знаків в с. Сергіївка.

Інформує: Мороз Андрій Васильович,заступник голови з питань діяльності виконавчих органів.

12.Про погодження графіку роботи Сергіївського сільського Центру молодіжного дозвілля на період каратнину.

13. Про погодження графіку роботи Андріївського сільського Центру культури та

дозвілля на період карантину .

14. Про внесення змін до Положення про комісію з питань розгляду звернень

громадян при виконавчому  комітеті Андріївської сільської ради