Порядок денний виконавчого комітету від 23.09.2020 року

Порядок денний:

1.Про стан пожежної безпеки на території Андріївської сільської ради в осінньо - зимовий період 2020-2021 років.

Інформує:Крайній Леонід Миколайович, інспектор з питань цивільного захисту гуманітарного відділу Андріївської сільської ради.

2. Про виконання рішення виконкому від 25.03.2020 № 48 «Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів сільської ради до весняно – літнього періоду».

Інформує: Бондаренко Алевтина Миколаївна, спеціаліст відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та благоустрою Андріївської сільської ради.

3. Про зміни до річних та помісячних розписів до сільського бюджету об’єднаної територіальної  громади Андріївської сільської ради на  2020  рік.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Андріївської сільської ради.

4. Про преміювання педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої

освіти І-ІІІ ступенів Андріївської сільської ради з нагоди Дня працівника освіти

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна,начальник гуманітарного відділу Андріївської сільської ради.

5.Про надання допомоги твердим паливом (дровами) незахищеним верствам населення сільської ради.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконкому сільської ради.

6.Про розгляд заяви Дубовської Алли Іванівни щодо заміни пластикових вікон у житловому будинку комунальної власності сільської  ради.

7.Про надання дозволу на додаткове навантаження керівникам закладів освіти Андріївської сільської ради.

8.Про надання дозволу на реєстрацію у житловий будинок комунальної власності територіальної громади.

9.Про надання дозволу гр. Савіну Володимиру Анатолійовичу на реєстрацію в житловий будинок комунальної власності територіальної громади.