Порядок денний виконавчого комітету від 20 лютого 2019 року

1.Про підсумки виконання бюджету Андріївської ОТГ  за 2018 рік .

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна,головний бухгалтер сільської ради.

2. Про стан надходження  місцевих податків та зборів  підприємствами,що розташовані на підвідомчій території, за 2018 рік.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна,начальник  відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.

3. Про  хід виконання  заходів по ушануванню ветеранів Другої світової війни за 2018 рік та затвердження заходів по ушануванню ветеранів Другої світової війни на 2019 рік.

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна,начальник МПК №1 с. Андріївка.

4.Про роботу закладів дошкільної освіти Андріївської сільської ради за 2017-2018 навчальний рік.

Інформують:Білобрид Галина Володимирівна,директор Андріївського ЗДО"Сонечко";

Демічева Наталія Іванівна,директор Сергіївського ЗДО "Колосок".

5.Про роботу закладів культури Андріївської сільської ради, організацію та проведення масових культурно - виховних заходів за 2018 рік.

Інформують: Мороз Маргарита Михайлівна, директор Сергіївського ЦМД;

Смирнова Марія Дмитрівна, директор Андріївського ЦКД;

Задорожня Олена Іванівна, завідувач Андріївською сільською бібліотекою;

Чеберко Оксана Миколаївна, завідувач Сергіївської сільської бібліотеки.

6.Про затвердження заходів щодо попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх на території Андріївської сільської ради.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.

7. Про схвалення проекту рішення "Про затвердження "Програми шкільного харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах Андріївської сільської ради " на 2019 рік.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.

8. Про схвалення проекту Програми  забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом на території Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна,спеціаліст  ІІ категорії відділу  економіки,

будівництва,архітектури та ЖКГ  сільської ради.

9. Про схвалення проекту Програми  розвитку малого і середнього підприємництва на території Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади Слов’янського району Донецької області на 2019 – 2021 роки.

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна,спеціаліст  ІІ категорії відділу економіки,

будівництва,архітектури та ЖКГ  сільської ради.

10. Про схвалення проекту Програми  розвитку житлово-комунального господарства Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади Слов’янського району Донецької області на 2019 рік.

будівництва,архітектури та ЖКГ  сільської ради .

11.Про присвоєння поштової адреси.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконавчого комітету сільської ради.

12.Про внесення змін до штатних розписів закладів  дошкільної освіти Андріївської сільської ради .

Інформує:Білобрид Галина Володимирівна,директор Андріївського ЗДО"Сонечко";

Інформує :Демічева Наталія Іванівна,директор Сергіївського ЗДО "Колосок.

13.Про надання допомоги  твердим паливом (дровами) незахищеним верствам населення сільської ради.

Інформує: керуюча справами виконкому сільської ради Сищенко Г.П.

14.Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію та використовуються в роботі виконавчих органів Андріївської сільської ради.

Інформує: керуюча справами (секретар) виконкому сільської ради  Сищенко Г.П.

15. Про проведення  чергових призовів громадян України, які мешкають на підвідомчій території,  на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Інформує: керуюча справами (секретар) виконкому сільської ради Сищенко Г.П.

16.Про затвердження актів обстеження зелених насаджень,що підлягають видаленню.

Інформує:   керуюча справами (секретар) виконкому сільської ради Сищенко Г.П.

17. Про визначення підрядника та укладання з ним договору для тимчасових робіт по

будівництву об'єкту "Нове будівництво альтанки на території Сергіївського центру

молодіжного дозвілля за адресою вул. Соборна,3 с . Сергіївка, Слов'янського району,

Донецької області.

Інформує: Діхтенко Микола Якович, сільський голова.