організація роботи із забезпечення доступу до публічної інформації

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
СЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сільського голови

від 08.08.201986

с.Андріївка

Про організацію роботи із забезпечення

доступу до публічної інформації

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанов Кабінету Міністрів України від 04.01 2002 № З «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади /зі змінами /», від 21.11.2011 № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації», від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних /зі змінами/», від 17.04.2019 № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України щодо відкритих даних», з метою реалізації політики відкритих даних, забезпечення прозорості та відкритості діяльності виконавчих органів сільської ради, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

1. Затвердити:
    1. Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Андріївська сільська рада / додаток № 1 /;
    2. Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Андріївська сільська рада / додаток № 2/.
  2. Визначити, що набори даних у формі відкритих даних підлягають оприлюдненню на Єдиному державному веб - порталі відкритих даних та на офіційному веб-сайті сільської ради.
  3. Визначити загально-організаційний відділ виконавчого апарату Андріївської сільської ради / Овчян Г.В./ відповідальним за розміщення та оновлення наборів даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та забезпечення технічної і консультаційної підтримки відповідальних осіб структурних підрозділів виконавчого комітету сільської ради щодо підготовки наборів даних у формі відкритих даних.
  4. Керівникам структурних підрозділів сільської ради, виконавчому апарату сільської ради та виконавчому комітету:
    1. визначити відповідальних осіб для підготовки наборів даних у формі відкритих даних у межах повноважень;
    2. забезпечити своєчасну підготовку наборів даних у формі відкритих даних відповідно до напрямків роботи;
    3. у разі високого суспільного інтересу до даних, що не включені до переліку, розглянути можливість формування та оприлюднення додаткових наборів даних у встановленому порядку;
    4. в термін до 01.09.2019 розробити табличну структуру та паспорти наборів даних із зазначенням назви набору даних, короткого опису, дати створення, формату, частоти оновлення, відповідального працівника.

4.5.забезпечувати інформування загально- організаційного відділу виконавчого апарату й сільської ради про хід виконання цього розпорядження щороку до 5 січня.

1. Загально - організаційному відділу виконавчого апарату сільської ради / Овчян Г.В./:
    1. щороку у першій декаді січня - місяця проводити аудит наборів даних у формі відкритих даних, розпорядником яких є Андріївська сільська рада;
    2. сприяти депутатам селищної ради, громадським організаціям, громадянам у здійснені громадського контролю за забезпеченням виконавчими органами Андріївської сільської ради доступу до публічної інформації шляхом проведення громадських слухань, громадської експертизи тощо.
    3. забезпечити інформування сільського голови про хід виконання цього розпорядження до 10 січня щороку.
  2. Організацію роботи у виконавчому апараті та координацію дій по виконанню даного розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого апарату сільської ради Сищенко Г.П.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                     М.Я. Діхтенко