Оголошення Андріївської сільської ради

Андріївська сільська рада (ОТГ) Слов’янського району Донецької області оголошує про початок розробки генерального плану села Сергіївка Андріївської сільської ради (ОТГ) Слов’янського району Донецької області.

10:04 18.07.2019

Андріївська сільська  рада (ОТГ) Слов'янського району Донецької області оголошує конкурс на право оренди майна комунальної власності територіальної громади.

08:50 11.07.2019

Андріївська сільська  рада (ОТГ) Слов'янського району Донецької області оголошує конкурс на право оренди майна комунальної власності територіальної громади.

08:48 11.07.2019