Порядок денний 3 сесії 8 скликання Андріївської сільської ради

Дата: 11.02.2021 17:30

Питання порядку денного

3 сесії 8 скликання яка відбудеться 25.02.2021 року о 10-00 год. в сесійній залі адміністративної будівлі сільської ради в с.Андріївка

1.Про затвердження заступника голови з питань діяльності  виконавчих органів.

Доповідач – Нікітіна Олена Анатоліївна, сільський голова.

2.Про звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету Андріївської сільської ради в 2020 році.

Доповідач – Нікітіна Олена Анатоліївна, сільський голова.

3.Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Андріївської сільської ради за 2020 рік.

Доповідач – Коновалова Інна Валеріївна, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ.

4.Про затвердження звіту про виконання бюджету Андріївської сільської ради за 2020 рік.

Доповідач – Позіра Ніні Дмитрівна, головний спеціаліст фінансового відділу.

5.Про затвердження Плану заходів щодо наповнення бюджету Андріївської сільської ради у 2021 році, ефективного  та  раціонального використання

коштів сільського  бюджету.

Доповідач – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансового відділу.

6.Про внесення змін до рішення Андріївської  сільської ради від  18.12.2020 № VIIІ/2-36 «Про бюджет Андріївської сільської територіальної  громади на 2021 рік 05509000000 (код бюджету)».

Доповідач – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансового відділу.

7.Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності.

Доповідач – Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

8. Про затвердження  структури та штатного розпису Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту на 2021 рік в новій редакції.

9.Про затвердження програми «Поліцейський офіцер громади» Андріївської сільської ради на 2021-2023 рік.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

10. Про затвердження Програми розвитку та безпеки дорожнього руху на території Андріївської сільської ради  на 2021-2023 роки.

11.Про затвердження Програми відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв'язку, окремим категоріям громадян Андріївської сільської ради на 2021 рік.

12. Про сільську Програму відшкодування компенсації за перевезення окремих

пільгових категорій громадян на міжміських маршрутах загального користування

автомобільним транспортом на 2021 рік.

Доповідач – Панів Тетяна Юріївна, спеціаліст з питань соціального розвитку.

13.Про сільську Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Андріївської сільської ради на залізничному транспорті на  2021  рік.

Доповідач – Панів Тетяна Юріївна, спеціаліст з питань соціального розвитку.

14.Про намір передачі майна комунальної власності Андріївської сільської ради в оренду.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

15.Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через  відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації у новій редакції.

Доповідач –Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

16.Про виготовлення гербової номерної печатки Андріївської сільської ради.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

17.Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку нерухомого майна, що належать до комунальної власності  Андріївської сільської ради.

Доповідач – Коновалова Інна Валеріївна, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ.

18.Про замовлення проектно-кошторисних документацій по об’єктам соціальної інфраструктури в 2021 році.

19.Про затвердження переліку майна комунальної власності Андріївської сільської ради.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

20. Про затвердження акту приймання – передачі об’єктів нерухомого майна до комунальної власності Андріївської сільської ради.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

21. Про затвердження акту приймання – передачі об’єктів рухомого та нерухомого майна комунальної власності в оперативне управління Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Андріївської сільської ради.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

22. Про внесення доповнень до видів економічної діяльності КП «Грінтур» Андріївської  сільської ради.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

23. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Грінтур» Андріївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік.

Доповідач – Мороз Василь Андрійович, головний спеціаліст (юрисконсульт) сільської ради.

24.Про затвердження структури, штатного розпису та витрат Андріївської сільської ради VІІІ скликання та її  виконавчого апарату на 2021 рік в новій редакції.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

25. Про затвердження положення про відділ  з питань цивільного захисту, мобілізаційної

оборони та військового обліку.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

26.Про надання відпустки Андріївському сільському голові.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар ради.

27. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень сільського голови виданих в міжсесійний період.

28. Земельні питання.