Оголошення! 23 лютого 2021 року о 14.00 годині в приміщенні адміністративної будівлі Андріївської сільської ради (зал засідань) за адресою: с.Андріївка, вул. Миру, 7а відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Порядок денний додається

Дата: 10.02.2021 15:04

Порядок денний

засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради   23 лютого 2021 року о 14.00год.

1.Про звіт сільського голови  про роботу Андріївської сільської ради  та  виконавчого

комітету за 2020 рік.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна, сільський голова.

2. Про звіт директора комунального підприємства «Грінтур» Андріївської сільської ради про підсумки роботи за 2020 рік.

Інформує: Дячек Олександр Вікторович, директор комунального підприємства «Грінтур» Андріївської сільської ради.

3.Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань у 2021 році.

Інформує: Куценко Валентина Вікторівна,спеціаліст ІІ категорії   відділу загально – організаційного забезпечення та кадрової роботи  виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

4. Про підсумки виконання бюджету Андріївської сільської ради  за 2020 рік.

Інформує:Позіра Ніна Дмитрівна, головний спеціаліст фінансового відділу Андріївської сільської ради.

5.Про внесення змін до  річного та помісячного розпису асигнувань загального фонду бюджету Андріївської сільської ради на  2021 рік.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансового  відділу Андріївської сільської ради.

6.Про сплату місцевих податків та зборів  підприємствами, що розташовані на підвідомчій території, за 2020 рік.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансового відділу Андріївської сільської ради.

7.Про затвердження Порядку фінансування видатків бюджету Андріївської сільської

територіальної громади.

8.Про виконання Програми соціально - економічного розвитку території Андріївської сільської ради за 2020 рік.

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна, начальник відділу економічного розвитку,

9.Про затвердження Комплексного плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Андріївської сільської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна, начальник відділу загально - організаційного забезпечення та кадрової роботи виконавчого комітету  сільської ради.

10.Про стан злочинності серед підлітків  та заходи щодо її профілактики на території Андріївської сільської ради у 2021 році.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області .

11.Про  утворення комісії щодо безоплатної передачі об’єктів спільної власності територіальних громад Краматорського району у комунальну власність Андріївської сільської ради.

12. Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,сільський голова.

13.Про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради  за 2020 рік .

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, заступник голови опікунської ради.

14.Про надання дозволу на переведення квартир № 3 та №4 по вул. Труда № 45 з житлового фонду Андріївської сільської ради  у нежитловий.

Інформує: Болотнікова Маргарита Анатоліївна, спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово – комунального господарства виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

15.Розгляд заяв щодо ремонту житлових будинків комунальної власності Андріївської сільської ради, що розташовані в селі Сергіївка по вул. Зарічна, буд 3 та вул. Михайлівська,буд.9.

16. Про погодження графіку роботи магазину ФОП Дячек Н.М., що розташований по провулку Парковий, 2 в с. Андріївка Слов'янського району Донецької області.

17. Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію, і, яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» в Андріївській сільській  раді та її виконавчому комітеті.

Інформує: Крайній Леонід Миколайович,інспектор з питань цивільного захисту відділу загально – організаційного забезпечення і кадрової роботи виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

18.Про надання дозволу на передачу меблів, які були у користуванні, для облаштування Андріївського ФАПу

Інформує: Задорожня Лариса Георгіївна,завідувач Андріївського ФАПу.

19. Про надання допомоги меблями  дитині – сироті Кононову  В.М. та багатодітним сім’я Новіковій В.К. та Бутенко Н.М.

Інформує: Мірошніченко Дар’я Дмитрівна,начальник служби у справах дітей Андріївської сільської ради