Порядок денний засідання виконавчо комітету від 26 січня 2021 року

Дата: 06.01.2021 09:18

Порядок денний засідання  виконкому від 26.01.2021 року:

1.Про здійснення контролю  у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за виконанням розпорядчих документів органів влади вищого рівня  за  2020 рік.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна, начальник відділу загально - організаційного забезпечення та кадрової роботи  виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

2. Про забезпечення виконання вимог законодавства України щодо забезпечення доступу до публічної інформації  у виконавчому комітеті  Андріївської сільської ради за 2020 рік.

3. Про підсумки роботи по розгляду звернень, пропозицій і заяв громадян у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за 2020 рік.

4.Про стан військового обліку  на території Андріївської об’єднаної територіальної громади у 2020 році та завдання щодо його поліпшення у 2021 році.

Інформує: Куценко Валентина Вікторівна,спеціаліст ІІ категорії   відділу загально – організаційного забезпечення та кадрової роботи сільської ради виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

5. Про  виконання  заходів щодо відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення, 75-ї  річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за 2020 рік та затвердження плану заходів на 2021 рік.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області.

6.Про  забезпечення молодих спеціалістів  житлом.

7. Про затвердження списку одинокопроживаючих  та одиноких громадян, які потребують обслуговування вдома, станом на 01.01.2021 року.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконкому  Андріївської сільської ради .

8. Про затвердження списку громадян, які перебувають на квартирному обліку при

виконкомі Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області станом на 01.01.2021 року.

Інформує: Болотнікова Маргарита Анатоліївна, спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово – комунального господарства виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

9.Про схвалення проєкту  Програми розвитку та безпеки дорожнього руху на території Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади Слов’янського району

Донецької області на 2021-2023 роки.

10.Про затвердження Переліку об’єктів та Переліку оплачуваних суспільно - корисних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне  стягнення у виді суспільно - корисних робіт на 2021 рік.

11.Про затвердження Переліку об'єктів та визначення видів безоплатних  суспільно - корисних робіт для засуджених до громадських робіт та порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2021 рік.

12.Про погодження графіку роботи їдальні «Гурман», що  розташована в с. Сергіївка, вул. Миру,5.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконкому  Андріївської сільської ради.

13. Про погодження графіку роботи магазину ФОП «Карамова», що розташований в с.Сергіївка по вул. Соборна, 2а Словянського району Донецької області.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,сільський голова.

14.Про затвердження Порядку переведення житлових  приміщень (квартир) і житлових

будинків (або їх частин) у нежитлові  та переведення нежитлових приміщень, нежитлових будинків до житлового фонду Андріївської сільської ради.

Інформує: Мороз Василь Андрійович, головний спеціаліст (юрисконсульт) Андріївської сільської ради.

15. Про внесення змін до  річного та помісячного розпису асигнувань загального фонду бюджету Андріївської сільської ради на  2021 рік.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансового  відділу Андріївської сільської ради.

16.Про погодження графіку роботи спеціаліста II категорії з питань  реєстрації  місця проживання/ перебування фізичних осіб відділу загально - організаційного забезпечення та кадрової роботи виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна, сільський голова

17.Про затвердження акту обстеження об’єкту нерухомого майна, що розташоване  по вулиці Садовій в селі Сергіївка Слов’янського району Донецької області.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна, сільський голова.

18. Про внесення змін до складу комісії по списанню та оприбуткуванню матеріальних цінностей при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

19. Про затвердження Положення про преміювання працівників з благоустрою.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,сільський голова.

20. Про затвердження Положення про преміювання працівників  фінансового відділу Андріївської сільської ради.

21. Про затвердження Положення про преміювання, виплату надбавок та допомоги працівникам відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області.

22. Про затвердження Положення про преміювання працівників Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області.

Інформує: Бабаєвська Валентина Михайлівна, директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області.