Протокол № 1 від 22.06.2020 року "Щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, та реєстрацію підприємницької діяльності представникам бізнесу на території Андріївської сільської ради"

Дата: 22.06.2020 14:50

П Р О Т О К О Л №1

засідання  комісії з питань підтримки та контролю за роботою

малого та середнього підприємництва

при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради

від 22.06.2020

с. Андріївка

Всього членів комісії  – 7 чоловік.

Присутні на засіданні – 6 чоловік.

• Голова комісії : Ніколаєнко Ірина Анатоліївна, спеціаліст II категорії ;
  • Секретар комісії : Крайній Леонід Миколайович, інспектор;

Члени комісії:

• Самойленко Наталії Миколаївна, начальник відділу економіки, будівництва, архітектури та ЖКХ;
  • Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, АПК, екології та благоустрою;
  • Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності;
  • Мороз Василь Андрійович, головний спеціаліст (юрисконсульт);
  • Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер.

Відсутня:

• Ніколаєнко Ірина Анатоліївна, спеціаліст II категорії – голова комісії.

Запрошені:

- Діхтенко Микола Якович, сільський голова;

- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради;

- Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар )виконкому сільської ради.

ВИСТУПИВ Крайній Леонід Миколайович,секретар комісії та запропонував обрати головуючого на засіданні комісії Мороза Василя Андрійовича,головного спеціаліста (юрисконсульт) сільської ради у зв’язку з відсутністю   голови комісії Ніколаєнко Ірини Анатоліївни,яка перебуває в основній щорічній відпустці.

Голосували  відкритим голосуванням:         «за»-  6 чол., «проти»-  0. «утрим.»-0.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, та реєстрацію підприємницької діяльності представниками бізнесу на території Андріївської сільської ради.

Інформує:Крайній Леонід Миколайович,секретар комісії.

1.СЛУХАЛИ: Про здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, та реєстрацію підприємницької діяльності представниками бізнесу на території Андріївської сільської ради.

ІНФОРМУВАВ: Крайній Леонід Миколайович,секретар комісії.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р. № 295, відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування» до відання виконавчих органів міських рад, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад належить здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством. Комісія  провела аналіз території ОТГ з метою встановлення дислокації об’єктів господарювання, на предмет виявлення можливого недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці, своєчасного та у повному обсязі оплати праці, оформлення трудових відносин, та реєстрацію підприємницької діяльності представниками бізнесу на території Андріївської сільської ради.

Пропоную виконавчому комітету сільської ради:

1.  Звернутися до прокуратури, поліції, Держпраці, Державної податкової інспекції для належного реагування, в межах компетенції, з проханням встановити, чи є використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати в «конвертах», а також      визначення  законності ведення підприємницької діяльності мешканців громади:

- Кутейко Артем Олександрович;

- Кутейко Ольга Михайлівна;

- Лисицкая Юлія Миколаївна;

- Горгуль Віктор Іванович;

- Шумаєв Олександр Михайлович.

2.  Запросити на чергову сесію сільської ради, яка відбудеться в липні ц.р. осіб за якими зареєстроване право власності на об’єкти нерухомості, що розташовані на земельних ділянках комунальної власності, а саме :

- Крупченко О. М.;

- Люля М.С.;

- Малихін В.Д.;

- Ковальов Д.М.;

- Павлюченко Н.В.

- Грузина А.В.

- Діденко П.Л.

- Захаров І.В.

- Кутейко А.О.

- Коваленко Р.Л.

- Діхтенко Р.М.

- Гришаев В.М.

Підготовити проєкт рішення про укладання договорів оренди на земельні ділянки під будівлями, що знаходяться у власності вищевказаних осіб:

Голосували  відкритим голосуванням:

«за»-  6 чол., «проти»-  0. «утрим.»-0.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1.Звернутися до Слов’янської місцевої прокуратури, Слов’янського відділу поліції ГУНП у Донецькій області, Держпраці, Слов’янсько – Лиманське управління ГУДПС у Донецькій області для належного реагування, в межах компетенції, з проханням встановити, чи є використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати в «конвертах», а також      визначення  законності ведення підприємницької діяльності мешканців громади:

- Кутейко Артем Олександрович;

- Кутейко Ольга Михайлівна;

- Лисицкая Юлія Миколаївна;

- Горгуль Віктор Іванович;

- Шумаєв Олександр Михайлович.

- Крупченко О. М.;

- Люля М.С.;

- Малихін В.Д.;

- Ковальов Д.М.;

- Павлюченко Н.В.

- Грузина А.В.

- Діденко П.Л.

- Захаров І.В.

- Кутейко А.О.

- Коваленко Р.Л.

- Діхтенко Р.М.

- Гришаев В.М.

3.  Підготовити проєкт рішення про укладання договорів оренди на земельні ділянки під будівлями, що знаходяться у власності вищевказаних осіб.

Головуючий на засіданні комісії                                                                    В.А.Мороз

Секретар комісії                                                                                               Л.М.Крайній