Рішення № VII/11-225 від 29.06.2018 рік "Про надання пільг по сплаті земельного податку з 01.01.2019 року"

Дата: 02.07.2017 11:31

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

CЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  29.06.2018 № VII/ 11 - 255

с. Андріївка

Про надання пільг по сплаті земельного

податку з 01.01.2019 року

Відповідно до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись  пунктом 24, пунктом 28 статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ( із змінами та доповненнями), відповідно до статтей 30, 282, 283, 284 Податкового  кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, агропромислового комплексу, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та комунальної власності та з метою поліпшення фінансового стану підприємств та організацій, які виконують роботи із життєзабезпечення  території Андріївської  сільської ради , Андріївська  сільська  рада,  -

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати пільги по сплаті земельного податку та звільнити від сплати земельного податку:

- органи державної влади та органи місцевого самоврядування,  дошкільні та загальноосвітні  заклади незалежно від форм власності і джерела фінансування, заклади культури, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету, організації, створені в органах місцевого самоврядування, релігійні організації , що розташовані на території сільської ради, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, за земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших  будівель, необхідних для забезпечення їх діяльності, а також благодійні організації, створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків.

2. Визначити, що у випадку прийняття нових законодавчих або підзаконних нормативно-правових актів,  внесення змін або доповнень до Податкового кодексу України, це рішення застосовується в частині, яка не суперечить чинним законам України та підзаконним нормативно-правовим актам.

3.Доручити секретарю Андріївської сільської ради довести дане рішення до відома населення підвідомчої території шляхом оприлюднення на офіційному сайті Андріївської сільської ради.

4. Дане рішення вступає в силу з 01.01.2019 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань з питань  земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, агропромислового комплексу, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та комунальної власності (Смольницька С.В.)

Сільський голова                                                                             М.Я.Діхтенко