ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН! Андріївська сільська рада повідомляє юридичних та фізичних осіб "Про заходи щодо протидії райдерству"

Дата: 04.11.2019 10:47

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

На виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року "Про заходи щодо протидії рейдерству" Андріївська сільська рада Слов'янського району Донецької області повідомляє юридичних та фізичних осіб про необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки (виготовлення кадастрових номерів), обмеження (обтяження) у їх використанні, право власності (користування на які виникло до 2004 року посвідчене держаними актами та договорами оренди відомості про які внесені до Державного земельного кадастру).

Сільська рада.

За роз’ясненням звертатися до відділу земельних ресурсів Андріївської сільської ради