Заява про наміри виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво водопроводу за межами населеного пункту села Андріївка (між с.Варварівка та с.Роганське, які відносяться до Андріївської сільської ради) Слов'янського р-ну, Донецької обл.

Дата: 24.10.2019 08:44

ПОГОДЖЕНО

Голова Андріївської сільської ради

________________ М.Я. Діхтенко

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

1.Інвестор (замовник) – Андріївська сільська рада

Поштова і електронна адреса – Андріївська сільська рада

84192, вул. Миру, 7Б, с. Андріївка, Слов’янського району Донецької області.

2.Місце розташування майданчика будівництва - за межами населеного пункту села Андріївка (між селом Варварівка, та селом Роганське, які відносяться до Андріївської сільської ради) Слов’янського району, Донецької області.

3.Характеристика діяльності (об’єкта) – водопостачання.

4.Соціально-економічна необхідність планової діяльності – забезпечення водою мешканців села.

5.Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

-           земельних – 0,33га;

-           сировинних – місцеві будівельні матеріали;

-           енергетичних – існуючі підводячи лінії 0,4кВт;

-           водних – на період будівництва планується використання у кількості 56 м3, в процесі експлуатації водопровідної мережі планується водоспоживання (вода питної якості) у кількості 172,8 м3/добу;

-           трудових – будівництво водопровідної мережі виконуватиметься силами українських будівельних і монтажних організацій. Очікується потреба: у період будівництва – до 10 осіб будівельно-монтажного персоналу, в період експлуатації – 1 особа обслуговуючого персоналу.

6.Транспортне забезпечення (підчас будівництва та експлуатації) – автомобільні перевезення (загально будівельний, пасажирський транспорт) – по існуючих автодорогах.

7.Екологічні та інші обмеження планової діяльності – відсутні.

8.Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території – топографо-геодезичні, інженерно-геологічні, гідрологічні, екологічні, археологічні та інші вишукування виконуються у необхідному обсязі.

9.Можливі впливи планової діяльності на навколишнє середовище:

-           клімат і мікроклімат – вплив відсутній;

-           повітряне середовище – при будівництві очікуються тимчасові незначні викиди при зварювальних,  та роботі автотранспорту; при експлуатації викиди відсутні;

-           водне середовище – вплив відсутній;

-           грунти – при експлуатації впливу не передбачається;

-           рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти – вплив відсутній;

-           навколишнє соціальне середовище – покращення інфраструктури;

-           навколишнє техногенне середовище – вплив відсутній.

10.Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення – при експлуатації побутові відходи збираються у спеціальних контейнерах і разом із сміттям від прибирання території вивозяться на полігон твердих побутових відходів за договорами з комунальними службами.

11.Обсяг виконання ОВНС – на період будівництва у складі розділу пояснювальної записки до робочого проекту.

12.Участь громадськості – оголошення про майбутнє будівництво у засобах масової інформації.

Замовник:                                                                            Розробник ОВНС

Голова Андріївської сільської ради                                  Директор

ТОВ «УКБ Слов’янського району»

__________________ М.Я. Діхтенко                                ________________ С.Б. Перепелиця