Увага Culture Bridges організовує ознайомчі подорожі до Данії з 17 по 21 червня 2019 року; до Греції з 20 по 24 червня 2019 року

Дата: 12.03.2019 15:59

Програма Culture Bridges організовує дві ознайомчі подорожі для представників організацій, які працюють у секторі культури та креативних індустрій України і планують подавати заявку на конкурс «Креативної Європи» в 2019-2020 роках або посилити чи встановити нові партнерства з європейськими організаціями.

Подорожі здійснюватимуться до Данії з 17 по 21 червня 2019 року, до Греції з 20 по 24 червня 2019 року з метою розкриття можливостей програми «Креативна Європа», пошуку та встановлення партнерств, розробки ідеї проекту або проектної пропозиції, посилення зв’язків між операторами культури України та Європи.

Участь у заходах можуть взяти: представники державних установ культури; приватних та комерційних організацій із сектору культури та креативних індустрій; громадських організацій, які працюють в секторі культури та креативних індустрій.

Робоча мова ознайомчої подорожі – англійська.

Програма обере для участі 7 учасників та покриває витрати, пов’язані з подорожжю (переліт, проживання та харчування).

Дедлайн для подання заявок на участь – 18 березня 2019 року.

Детальна інформація за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=culture-bridges-oznajomchi-podorozhi-do-daniji-abo-hretsiji