24 серпня 2019 року жителі та гості села Андріївка відзначили урочисте свято присвячене до Дня Прапора та 28-й річниці Незалежності України "Україно - мій духмяний дивоцвіт"

Дата: 27.08.2019 00:11

Працівниками  Андріївського ЦКД була  підготовлена    святкова театралізована програма "Україно-мій духмяний дивоцвіт", яка  розпочалася в 19.30 на майданчику біля ЦКД. В програмі свята : привітання   Андріївського сільського голови М.Я.Діхтенко жителів  громади зі святом, нагородження  керівників бюджетної організації села Андріївка грамотами та подарунками, чествування  та вручення подарунка  учаснику  АТО  Іващенко О.В..

Привітання та вручення подарунка   сімейній  родині   Зологіних  Вячеслава та Тетяни  з народженням двійні    синочка  Анатолія та доньки   Ольги. Частування усих присутніх запашним короваєм.

Колективи художньої самодіяльності, а саме : танцювальний колектив "Натхення" керівник Н.О.Вовчок, танцювальний  колектив "Шоколад" керівник   І.М.Самойленко, учасники  студії естрадного  співу, вокальний колектив, художнє слово - керівник М.Д.Смирнова,подарували  глядачам хвилини  радості  та  незабутні   враження  свята.

На  протязі всього  свята   діти  мали  змогу  покуштувати  різні смаколики   та  на згадку свята  придбати святкові подарунки.

Закінчилось  свято   дискотекою  та  святковим  салютом.