До Дня прапора та Незалежності України 23 серпня 2019 року в Сергіївському ЦМД провели квест гру "Стежками неповторної України"

Дата: 24.08.2019 12:06

До Дня Прапора та Незалежності України в Сергіївському ЦМД провели квест гру "Стежками неповторної України".  Півтори години дві команди по карті проходили заданим маршрутом 8 станцій, демонструючи вміння працювати в команді, швидко приймати рішення, чути один одного. Метою гри було отримання прапорців та збирання частин прислів'я, щоб дати відповідь на запитання: за що ми повинні з вами любити нашу Батьківщину. Були таємниці, пошуки скарбів, марафон та жарти, спорт та малюнки, ребуси, танці та, звичайно, солодощі.