До "Дня Незалежності України" 22.08.2019 року в Андріївському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" пройшла квест-розвага "Україна - рідна ненька, моя!"

Дата: 22.08.2019 13:35

З нагоди державного свята "День Незалежності України" 22.08.2019 в Андріївському закладі дошкільної освіти(ясла-садок) «Сонечко» відбулася розвага-квест в різновіковій групі  "Україно – рідна ненька, моя!». Музичний керівник Антонюк Олена Олександрівна підготувала і провела разом з Тригуб Кариною Сергіївною, яка тимчасово виконує обов’язки вихователя, розвагу –квест на свіжому повітрі на майданчику, де діти в українському вбранні, знаходили локації «Пісенна», «Квіткова», «Козацька», «Калинова», «Танцювальна», «Образотворча». В кінці свята діти разом з педагогами влаштували флешмоб.  Педагоги сприяють вихованню у дітей патріотичних почуттів, ознайомлюють з державними символами  України та не тільки знайомлять дітей з їхніми правами, а й вчать захищати свої права.

Директор:              Г.В.Білобрид