Про проведення Всеукраїнського та обласного конкурсів «Кращі практики місцевого самоврядування», відбір, відзначення та поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку регіонів та громад.

Дата: 19.08.2019 15:24
Кількість переглядів: 26

Переможці Конкурсу отримають суспільне визнання власного успіху, а також можливість обмінятися з колегами досвідом впровадження інновацій, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити і вдосконалити власні напрацювання. Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування (ОМС) та покращенню якості їхніх послуг для мешканців громад. Конкурс проводиться в Україні за підтримки Ради Європи та за її методологією, яка успішно запроваджена у 2012 – 2018 роках.