Рішення про затвердження графіків особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги та особистого і виїзного прийомів громадян, проведення телефонного зв’язку з населенням ОТГ "Пряма лінія"  керівником сільської ради

Дата: 19.08.2019 08:37

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

СЛОВЯНСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

від 21.01.2019  №11

с. Андріївка

Про затвердження графіків особистого

прийому осіб, які потребують безоплатної

первинної правової допомоги та особистого

і виїзного прийомів громадян, проведення

телефонного зв’язку з населенням ОТГ

"Пряма лінія"  керівником сільської ради

та її виконавчого комітету на 2019 рік

У зв’язку з кадровими змінами, з метою створення умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення відповідно до Указу Президента України від 07 лютого 2008 року   № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", згідно статей 40, 59 Конституції України, 22, 28 Закону України "Про звернення громадян", 3, 11  Закону України "Про безоплатну правову допомогу", керуючись підпунктом 1 пункту "б"частини 2 статті 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-В, виконком Андріївської сільської ради, -

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити:

1.1. Графік особистих прийомів громадян посадовими особами Андріївської сільської ради та її виконавчого комітету (додається).

1.2. Графік прийому громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Андріївської сільської ради, на 2019 рік (додається).

1.3. Графік проведення виїзного прийому за місцем мешкання громадян сільським головою та посадовими особами місцевого самоврядування на 2019 рік (додається).

1.4. Графік проведення телефонного зв’язку з населенням Андріївської ОТГ «Пряма лінія» сільським головою  на 2019 рік (додається).

2. Встановити, що у разі відсутності з поважних причин (хвороба, відпустка, відрядження тощо) сільського голови, прийом громадян здійснює секретар сільської ради.

3. Посадовим особам Андріївської сільської ради та її виконавчого комітету забезпечити виконання графіку проведення особистого прийому громадян згідно з Порядком організації і проведення особистого прийому громадян, затвердженого рішенням виконкому від 15.03.2018  №25.

4. Особистий прийом громадян проводити в кабінетах протягом робочих днів тижня згідно графіку (додається).

5. Керуючому справами (секретар) виконкому Сищенко Г.П. :

5.1. Забезпечити опублікування графіку особистого прийому громадян та висвітлення аналітичних матеріалів, відомостей про роботу із зверненнями громадян на офіційному веб - сайті сільської  ради.

5.2.Здійснювати систематичний контроль та аналіз додержання графіку проведення особистого прийому громадян.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради Нікітіну О.А.

7. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 20.12.2018 № 138 "Про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом сільської ради та її виконавчого комітету на 2019рік".

Сільський голова                                                                                                      М.Я.Діхтенко