ТОВ «Глобал-Агро» - українська компанія, що займається виробництвом і реалізацією сільськогосподарської продукції у різних напрямках. Компанія фінансує повний виробничий цикл по вирощуванню продукції і до моменту її реалізації

Дата: 16.08.2019 11:26

ТОВ «Глобал-Агро» - українська компанія, що займається виробництвом і реалізацією сільськогосподарської продукції у різних напрямках. С кожним роком ми впроваджуємо нові технології і нові напрямки діяльності щоб насамперед задовольнити повним спектром послуг наших клієнтів. На сьогодні в компанії «Глобал-Агро» присутні такі напрямки діяльності:

• продаж вітчизняних та іноземних сортів насіння, добрива, засобів захисту рослин;
  • виробництво і продаж комбікормів та кормових домішок;
  • виробництво та реалізація паливних брикетів.

Для наших клієнтів ми створили вигідні умови співпраці і розробили нові програми фінансування для фермерів.

ТОВАРНИЙ КРЕДИТ ВІД «ГЛОБАЛ-АГРО»

Наша компанія фінансує повний виробничий цикл по вирощуванню продукції і до моменту її реалізації за рахунок видачі товарного кредиту під урожай, ви можете:

• вільно планувати час для придбання насіння, засобів захисту рослин, добрив, користуючись знижками від компанії «Глобал-Агро»;
  • купувати більш якісні матеріали і підвищувати свій дохід;
  • отримати допомогу менеджерів компанії в плануванні ваших витрат і доходів протягом сезону і зменшити витрати на банківське обслуговування.
  • скористатися партнерськими програмами кредитування на покупку оборотних коштів для агробізнесу (засоби захисту рослин, насіння, добрива і т. п.)

Програма призначена винятково для фінансування купівлі продукції власного виробництва компанії «Глобал-Агро».

КРЕДИТУВАННЯ ЗЗР ВІД UKRAVIT

Компанія UKRAVIT у співпраці з «ОТП Банк» реалізував стандартизований підхід у кредитуванні фермерів і агрогосподарств до 3 млн гривень під 0,01% річних до 6 місяців.

Умови роботи продукту:

• програма призначена винятково для фінансування купівлі продукції ТМ «UKRAVIT»;
  • зона дії – Україна, за винятком Республіки Крим і тимчасово окупованих територій;
  • цільове використання -  оплата рахунків-фактур на адресу офіційних дистриб’юторів.

ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ВІД УРЯДУ

Державна програма «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств передбачає підтримку фермерських господарств та вітчизняних селекціонерів та виробників насіння. Фермерським господарствам компенсується:

• 80% вартості насіння українського виробництва (без врахування  ПДВ);
  • максимальна сума компенсації до 80 000 гривень на одне господарство, без урахування ПДВ;
  • компенсації підлягає придбане насіння не лише у виробників насіння, а й насіння придбане у підприємців та юридичних осіб, які здійснюють його реалізацію;

Разом з вами ми підберем вигідну для вас програму і допоможемо сформувати пакет документів для отримання вами коштів.

З повагою Чорнобай В. К.      050 – 211 - 0006