Шановні виборці! Триває виборчий процес позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Дата: 03.07.2019 15:59

Шановні виборці

В термін до 9 липня 2019 року кожна звичайна виборча дільниця отримає від відділу ведення Державного реєстру виборців попередні списки виборців, а також запрошення, в яких буде вказана адреса виборчої дільниці, час та місце голосування, номер телефону та розпорядок роботи дільничної виборчої комісії. Кожен виборець зможе ознайомитися із попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії, та перевірити правильність внесених до нього відомостей. При необхідності, виборець має право звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Реєстру з заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб. Така заява має бути подана не пізніше, ніж за п’ять днів до голосування, а саме до 15 липня 2019 року включно. Заяви подані пізніше не розглядатимуться.

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців"

Заяву про тимчасову зміну місця голосування можна подати до відділу ведення Державного реєстру виборців вже сьогодні, але не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування, тобто до 15 липня 2019 року включно. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно отримали громадянство України).

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації за адресою: м.Слов’янськ, вул.Василівська, 45, каб.113, тел.:(06262) 3-31-65

Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації на вихідні дні липня 2019 року

06.07.2019

07.07.2019