Проект "економічні можливості постраждали від конфлікту" пропонують жителям Донбасса міні-гранти на заснування власного бізнесу

Дата: 17.09.2018 11:34

Жителям Донбасса пропонують міні-гранти на заснування власного бізнесу.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», який впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінг з розвитку бізнес-навичок в Донецькій області.
Стати учасниками проекту можуть переселенці, учасники АТО і члени їх сімей, а також інші особи, умови життя яких істотно змінилися в результаті конфлікту. Крім того, участь у тренінгах можуть приймати як зареєстровані, так і незареєстровані підприємці, а також підприємці, які готові перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму. Після проходження тренінгу, випускники програми навчання зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів та отримати до 38 тис. гривень на заснування або перенесення власного бізнесу. Крім того, протягом 3-х місяців переможці зможуть консультуватися з питань звітності та ведення підприємницької діяльності в Центрі підтримки мікробізнесу і самозайнятості, який діє на базі регіонального партнера проекту - ГО «Українська асоціація фрілансерів», а також отримати юридичну та методичну підтримку. Тренінговий курс буде триватиме близько 1,5 місяців.

Навчання розпочнеться 23 вересня 2018 року. Курс включає: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найсучасніші методи просування товарів і послуг через інтернет; техніки продажів; правове
правовий супровід бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

Координатором проекту в Донецькій області виступає ГО «Українська асоціація фрілансерів», координатор - Христина Шостір, тел: +380506426466 Реєстрація на тренінговий курс за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVh4H2G47qPJ-0ljMP69iDs-c24R44fNl95eLOKh_BZnlRkA/viewform

Інформація та деталі конкурсу за посиланням: https://bizshid.com/news/497-zhitelyam-donbassa-predlagayut-mini-granty-na-osnovanie-sobstvennogo-biznesa