повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадскості у проекті містобудівної документації

Дата: 03.05.2018 10:23

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій

громадськості у проекті містобудівної документації

«Детальний план території під розміщення нежитлової будівлі Центр безпеки громадян, який розташований по провулку Гаражний, 8-а в с.Андріївка»

Мета, склад та зміст детального плану території. Проект детального плану території розроблений з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки в межах населеного пункту для розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх існуючих та проектованих планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені основні принципи планування та забудови території.

Основні техніко-економічні показники. Площа території проектування ДПТ-0,1814га. Площа забудови – 0,0282га.

Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Замовник- Андріївська сільська рада Слов’янського району Донецької області

Розробник – ПП «ПРОЕКТ-АГРО»

Підстава розроблення – Рішення Андріївської сільської ради VII/6-142 від 16.03.2018р.« Про надання дозволу на розробку детального плану території під нежитлову будівлю (Центр безпеки громадян)»  на території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (в межах населених пунктів) з метою розміщення будівлі Центру безпеки громадян.

Інформація про місце і строки ознайомлення: з проектом  ДПТ можна ознайомитися з 03.05.2018р по 03.06.2018р. за адресою 84192, Донецька область, Слов’янський район, с.Андріївка, вул.Миру, буд. 7 б.

Інформація про посадову особу відповідальну за організацію розгляду пропозицій. Голова Андріївської сільської ради Діхтенко М.Я.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Пропозиції по проекту приймаються в строк з  03.05.2018р. по 03.06.2018року

Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом, повинні містити обґрунтування відповідно до вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів і правил.