A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Андріївська сільська об'єднана територіальна громада
Донецька область, Слов’янський район

рішення №24-700 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею- 1,2582га ПРАТ «Дружківське рудоуправління»»

Кількість переглядів: 4
Скликання: VII скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: рішення
Дата прийняття: 27.06.2019
Дата оприлюднення: 11.11.2019
Номер документу: 24-700
Назва документу: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею- 1,2582га ПРАТ «Дружківське рудоуправління»
Прикріплені файли:

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

CЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

   Р І Ш Е Н Н Я

від  27.06.2019 № VII/ 24 - 700

с. Андріївка

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки площею- 1,2582га

ПРАТ «Дружківське рудоуправління»

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 93, 122, 123, 124, 125, 134, 163, 166, 186, 207 Земельного кодексу України, Закону України «Про охорону земель», законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», «Про Державний земельний кадастр», «Про оренду землі», «Про землеустрій», розглянувши клопотання ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ» від 30.05.2019 року №559 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів), враховуючи спеціальний дозвіл на користування надрами від  20 жовтня 1995 року №369, акту про надання гірничого відводу від 22 грудня 2015 року №3062, «Детального плану території ділянки Західна та Північна-1 Новорайського родовища на території Андріївської та Сергіївської сільських рад Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів) з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності» від 07.02.2018 № 68, Андріївська сільська рада, -

 

В И Р І Ш  И Л А :

 

1. Надати ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки: площею 1,2582 га кадастровим номером 1424280500:01:000:1401, із земель ФГ «СЬОМІНА» комунальної власності сільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатаціїосновних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ» (під розміщення об’єктів виробничої потужності ділянки Західна та Північна-1 Новорайського родовища вогнетривких глин (під розміщення технологічної дороги № 2 для транспортування глин Новорайського родовища)) на території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області за межами населених пунктів для подальшої передачі в оренду на термін дії спеціального дозволу на користування надрами до 30 травня 2033 року.

2. ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ»  забезпечити:

2.1. Розробку та погодження в установленому законом порядком проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеного у п. 1 цього рішення, передбачивши в данному проекті розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва.

2.2. Розробку та подання на затвердження у встановленому законом порядку технічної документації з нормативної грошової оцінки зазначеної у п. 1 цього рішення земельної ділянки.

2.3 Подання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки до сільської ради для затвердження відповідно чинному законодавству.

3. ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ» приступати до використання земельної ділянки до одержання правовстановлюючих документів та Державної реєстрації заборонено.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, агропромислового комплексу, архітектури, містобудування, житлово – коммунального господарства та комунальної власності (Голова Смольницька С.В.)

 

  Сільський голова                                                                                                 М.Я. Діхтенко


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь