8 сесія від 24.02.2018 року

Порядок денний чергової 8 сесії VII скликання від 24.04.2018 року

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Андріївської сільської ради за І кв. 2018 року.

Доповідач- Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.

2. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року №VII/ 3-45«Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

3.Про затвердження Статуту Андріївського закладу дошкільної освіти «Колосок» в новій редакції.

Доповідач – Демічева Наталія Іванівна, завідувач ДНЗ «Колосок».

4. Про затвердження Статуту Андріївського закладу дошкільної освіти «Сонечко»

в новій редакції.

Доповідач – Білобрид Галина Володимирівна, завідувач ДНЗ «Сонечко».

5. Про дозвіл на попередню оплату на виконання робіт по об'єкту "Будівництво

споруд для забору води з підземного джерела  з установкою водонапірної башти  V = 15 куб.м., розташованої по вул. Зелена в с. Варварівка  Слов'янського району Донецької області".

6.Про дозвіл на попередню оплату на виконання робіт по об'єкту "Благоустрій

території по вул. Миру в с. Андріївка Слов'янського району Донецької області"

(нове будівництво).

7.Про  затвердження проекту будівництва об’єкту  «Капітальний ремонт адмінбудівлі  за  адресою:  вул.Миру, 7а, с.Андріївка Слов’янського району Донецької області».

8.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

Доповідач- Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу   та  екології.

9.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок.

10.Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки.

12. Про погодження питання щодо відведення земельної ділянки у

власність  громадянину.

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу   та  екології.

13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою,  щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність.

18. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року

VII/ 3-45«Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

19.Про зняття з контролю рішення Андріївської сільської ради «Про затвердження Програми «Благоустрій села» на 2016 рік».

Доповідач –Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

20.Про преміювання сільського голови Андріївської сільської ОТГ.

21. Про затвердження розпоряджень  сільського голови виданих в міжсесійний період.

Доповідач – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.